دنیای تکنولوژی

اپل سال آینده 3 نسخه آیفون با طراحی مشابه آیفون ایکس معرفی می‌کند – دیجی رو

یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

اپل سال آینده 3 نسخه آیفون با طراحی مشابه آیفون ایکس معرفی می‌کند

آیفون‌های سال ۲۰۱۷ اپل معرفی شدند و کاربران با محصولات جدید اپل و ویژگی‌های آنها آشنا شدند. آیفون ۸ ، آیفون ۸ پلاس و آیفون ۱۰ یا همان آیفون ایکس پرچمداران سال ۲۰۱۷ اپل بودند. از روزهای گذشته شایعات در مورد آیفون های سال ۲۰۱۸ آغاز شده که در آنها اطلاعاتی در مورد محصولات بعدی اپل عنوان شده هست.

بر اساس گزارشی که امروز منتشر شد اپل همانند امسال، ۳ مدل آیفون در سال ۲۰۱۸ معرفی خواهد کرد که تمامی آنها طراحی مشابه با آیفون ایکس دارند. به نظر می‌رسد اپل از ظاهر آیفون ۱۰ راضی بوده و توانسته نظر مساعد کاربران را جلب نماید. از همین رو تصمیم به استفاده از این طراحی در آیفون‌های سال ۲۰۱۸ گرفته هست.

آیفون های سال 2018

در گفته آمده که ۲ نسخه از ۳ مدل آیفون سال ۲۰۱۸ به صفحه نمایش اولد مجهز خواهند بود و نسخه سوم به پنل LCD مجهز خواهد بود. همانطور که در تصویر نیز مشخص هست نمایشگر آیفون‌ها رزولوشن متفاوتی دارند که احتمالا HD+ ، Full HD+ و QHD+ خواهند بود. در صورت صحت گفته، این نخستین بار هست که اپل در محصولات خود از رزولوشنی بالاتر از Full HD استفاده خواهد کرد.

نسخه مجهز به صفحه نمایش LCD احتمالا قیمت پایین‌تری نسبت به دو نسخه دیگر خواهد داشت که در شایعات به قیمت ۶۵۰ تا ۷۵۰ دلاری آن اشاره شده هست. در مورد نام‌ آیفون‌های سال ۲۰۱۸ اجماع نظری وجود ندارد و ممکن هست هر کدام از موارد زیر نام آیفون‌های بعدی باشند:

آیفون ۹آیفون ۹ پلاسآیفون ایکس پلاسآیفون ۱۰ پلاسآیفون ۱۰ اسآیفون ایکس اسآیفون ایکس اس پلاس و …

تا زمان معرفی پرچمداران جدید اپل زمان بسیار زیادی باقی مانده و صحبت قطعی درباره آنها در حال حاضر غیرممکن هست. در ماه‌های آینده و با نزدیک شدن به زمان معرفی آیفون‌های جدید اپل، خبرهای دقیق‌تر و کامل‌تری از آنها منتشر خواهد شد. برای پیگیری جدیدترین خبرها در مورد محصولات اپل با دیجی‌رو همراه باشید.

وحید کاوسی

وحید کاوسی از نوجوانی علاقه‌مند به دنیای تکنولوژی بود و در ابتدا کار خود را با وبلاگ نویسی آغاز کرد تا اینکه از فروردین سال ۹۶ به دیجی‌ رو پیوست