دنیای تکنولوژی

برخی از برنامه های تنظیمات اندروید 8 به درستی کار نمی کنند

چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

در حالی که اندروید ۸ Oreo برای گوشی های اندرویدی شروع به کار کرده هست، اما به نظر می رسد که هنوز در بعضی از مسائل نیاز به بروز رسانی دارد. به نظر می رسد که بخش تنظیمات پس از به روز رسانی، توسط Artem Russakovskii Android Police منتشر خواهد شد.

طبق گفته ی کاربران، در این سیستم عامل مشکلاتی از قبیل اختلالاتی در قسمت wi-fi وجود دارد که می بایست درست شود. آنچه جالب توجه می باشد این هست که به نظر می رسد، براساس ردیاب مشکل  این اختلالات موجود در اوایل ماه مارس توسط کسی در Xiaomi کشف شد و ظاهرا یک اصلاحیه به شاخه اصلی AOSP ارسال شد اما به نظر نمی رسید که نظیر همین مشکلات در سیستم عامل Oreo برای Pixel XL  وجود داشته باشد.

هر کاربر اندرویدی این مشکل را تجربه نخواهد کرد پس اگر شما آن را تجربه نکرده اید بسیار خوش شانس هستید. این موضوع یک باگ بزرگ نیست اما یک عامل مزاحم هست که امیدواریم گوگل در به روز رسانی های آینده به این مشکل پاسخ دهد.

در کل، در ابتدای انتشار هر نسخه از سیستم عاملریال چنین مسائلی وجود دارد که باید در بروزرسانی های آینده برطرف شوند. چند روز گذشته باگ هایی نیز در نسخه ی ۱۱ سیستم عامل iOS اپل نیز وجود داشت که با انتشار یک بروزرسانی تمامی این مشکلات را برطرف کرد.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید….