دنیای تکنولوژی

شایعات جدیدی درباره ی گوشی هوشمند جدید شرکت ال جی منتشر شد

چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

شایعه ی جدید که درباره ی شرکت ال جی وجود دارد این هست که این شرکت قرار هست در دی ماه گوشی جدید خودش یعنی ال جی جی۷ را معرفی کند.

طبق گزارشات موجود شرکت سامسونگ قرار هست در ماه ژانویه ی سال آینده گوشی جدید خودش را با نام گلکسی اس ۹ به بازار عرضه کند به همین خاطر شرکت رقیبش یعنی شرکت ال جی برای این که همه ی توجهات به سمت گوشی جدید سامسونگ جلب نشود گوشی جدید طراحی و ساخته هست که قرار هست مدل جدید سری جی ها باشد و با نام ال جی جی ۷ به بازار عرضه شود.
این خبر زیاد دور از انتظار نیست زیرا طبق رسم هر سال شرکت ال جی، دو مدل جدید از گوشی هایش را در هر سال معرفی و عرضه می کند مثل همین سال جاری که گوشی های جی ۶ و وی ۳۰ را عرضه کرد که با استقبال گسترده کاربران و طرفدارانش مواجه شد.
متاسفانه در حال حاضر مشخصات زیادی درباره ی جزئیات آین گوشی جدید شرکت ال جی در دست رس نیست ولی نکته ی جالب توجه این هست که این گوشی جدید به پردازنده‌ی Qualcomm Snapdragon 845 که پردازنده ای قدرت مند هست مجهر خواهد بود، که این کار را به خاطر این انجام داده هست تا بتواند با گوشی جدید شرکت سامسونگ یعنی گلکسی اس ۹ رقابت کند.
همان طور که گفتیم جزئیات زیادی درباره ی این گوشی وجود ندارد و یا اینکه در چه روزی از ماه ژانویه عرضه خواهد شد ولی به احتمال زیاد در چند هفته ی آینده جزئیات بیشتری درباره ی این گوشی جدید منتشر خواهد شد.با این حال تمامی مشخصات لو رفته درباره ی این گوشی هوشمند صرفا در حد شایعه بوده و باید تا زمان معرفی رسمی این دستگاه صبور باشیم.

در ادامه با زوم تک همراه باشید