دنیای تکنولوژی

فروش سخت افزار در فروشگاه ویندوز 10

چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

فروش سخت افزار در فروشگاه ویندوز ۱۰

دسته بندی : تکنولوژی تاریخ : سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶

اخیرا اگر اخبار مربوط به کمپانی مایکروسافت را مطالعه کرده باشید قطعا می دانید که مدت زیادی از تغییر نام پورتال ویندوز ۱۰ به نام Microsoft Store نمی گذرد و تاکنون نیز شایعات زیادی در خصوص محصولاتی که قرار هست در این فروشگاه عرضه شود، مطرح گردیده هست. براساس گزارشاتی که از این کمپانی منتشر شده هست گویا این تغییر نام آنقدرها هم بی دلیل نبوده و مایکروسافت قصد دارد سرفیس بوک های خود را در این فروشگاه به فروش برساند.

اگر به این گفته اعتماد کنیم، می توانیم بگوییم که از این پس مایکروسافت استور تنها محدود به نرم افزارها نخواهد ماند و تمامی کاربران می توانند به راحتی بدون اینکه به وبسایت خود کمپانی مایکروسافت مراجعه نمایند، از طریق مایکروسافت استور اقدام به خرید محصولات سرفیس این کمپانی نمایند. یک بخشی در مایکروسافت استور به نام Shop Surface تعبیه شده هست که بر اساس اخبار منتشر شده، گفته شده که قرار هست دستگاه های سرفیس و لوازم جانبی آن ها از طریق این بخش به فروش برسند.

در توییت یکی از کاربران ویندوز ۱۰ به آدرس محل دسترسی به این بخش اشاره شده هست و کاربران این می تواند در قسمت Run ویندوز ۱۰ خود این بخش را جستجو کرده و به آن دسترسی پیدا کنند. تاکنون این کمپانی هیچ گونه اظهار نظری در خصوص فروش سرفسی یا سخت افزار از طریق این فروشگاه نکرده هست ولی بر اساس کدهای منتشر شده، نشان می دهد که این کمپانی برای این بخش برنامه هایی را در نظر گرفته هست.

اکنون باید منتظر بمانیم تا ببینیم مایکروسافت چه تصمیماتی در این خصوص اتخاذ خواهد کرد؟!

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…