دنیای تکنولوژی

هواوی تایید کرد، میت 10 با اندروید 8 عرضه خواهد شد – دیجی رو

یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

هواوی تایید کرد، میت 10 با اندروید 8 عرضه خواهد شد

۴ روز تا معرفی جدیدترین پرچمدار هواوی باقی مانده و بسیاری از علاقه‌مندان منتظر رونمایی از این گوشی و دیدن ویژگی‌های آن هستند. در جدیدترین خبری که راجع به میت ۱۰ منتشر شد، هواوی تایید کرد، پرچمدار جدید خود را با نسخه ۸ سیستم عامل اندروید عرضه خواهد کرد.

در ویدیو کوتاهی که توسط هواوی در وبسایت weibo منتشر شده لوگوی جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید در تبلیغات این گوشی دیده می‌شود. همچنین در ویدیو گفته می‌شود که میت ۱۰ با اندروید ۸ ویژگی‌های جذاب‌تر و عملکرد بهتری دارد.

مجهز بودن هواوی میت ۱۰ به جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید یک امتیاز خوب برای این گوشی به حساب می‌آید چرا که اکثر رقبای میت ۱۰ از نسخه ۷ سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنند.

در مورد مشخصات و ظاهر هواوی میت ۱۰ نیز تقریبا همه چیز را می‌دانید. اگر خبرهای قبلی راجع به این گوشی را مطالعه کرده باشید آشنایی نسبتا کاملی با جدیدترین پرچمدار هواوی خواهید داشت. صفحه نمایش با نسبت تصویر ۱۸:۹، دوربین دوگانه و ظاهر زیبا بخشی از ویژگی‌های پرچمدار جدید هواوی هستند.

همچنین می‌دانیم که میت ۱۰ در چندین نسخه معرفی و عرضه خواهد شد. نسخه لایت این گوشی چند هفته پیش معرفی و عرضه شد ولی نسخه‌های دیگر آن روز ۱۶ اکتبر معرفی خواهند شد. خبرهای قبلی راجع به این گوشی‌های را در دیجی‌رو مطالعه نمایید: